Hakkımızda

Hakkımızda

Nakliyat hizmetlerimizi belli prensipler dahilinde yerine getirmekteyiz. Bağlı olduğumuz prensipler, kaliteli hizmet anlayışımızın değişmez parçalarıdır. Personelimizin profesyonel elemanlar olması, kullanılan her türlü yardımcı malzemenin birinci sınıf kalite de yer alması, güler yüzlü ve hızlı nakliye hizmeti sunumu, değişmez prensiplerimiz arasında bulunmaktadır. Ayrıca, işletmemiz bünyesinde bulunan asansörler aracılığı ile sunduğumuz asansörlü taşımacılık hizmeti ve hizmetlerimizde kullanılan araçların kendimize ait olması ile lisanslı taşıma yapma özelliğimiz, sektörde öne çıkmamıza neden olan etkenlerdir. Konutların taşınması konusunda evden eve nakliyat hizmetleri talebi ile karşılaşan işletmemiz, ivedilik ile adrese gelmekte ve bir keşif çalışması yapmaktadır. Yapılan keşif çalışması eşya cinslerinin, miktarlarının ve hacimlerinin belirlenmesi, kullanılacak yardımcı malzemelerin tespit edilmesi, asansörlü taşımacılığa ihtiyaç duyulup duyulmadığının belirlenmesi, sözleşme hususları, nakliye süreci ve nakliye bedeli gibi tüm konuları kapsamaktadır. Eşyaya yönelik uygulanacak söküm ve yeniden kurulum işlemleri ile görevlendirilecek personel sayısı ve uygun nitelikli taşıma araçlarımızın tespit edilmesi gibi hususlarda, bu keşif çalışmaları içerisinde bulunmaktadır. Tüm detaylar hakkında ihtiyaç sahiplerine bilgi verilmekte ve onaylarının alınmasına müteakip belirlenen tarih ve saatte ekiplerimiz evden eve nakliyat işlemleri için adrese gelmektedir. Keşif çalışmaları esnasında bildirilen esaslar dahilinde nakliyat işine ait tüm işlemler, aşama aşama yerine getirilmektedir. Eşyaların sökülmesi, birinci sınıf malzemeler ile kaplanması, araç içerisine taşınması ya da asansörlü taşımacılık işleminin uygulanması, araç içerisinde uygun istiflenmenin yapılması ve sevkiyatın başlaması gibi hususlar itina ile gerçekleşmektedir. Yeni adrese gelinerek eşyaların araçtan indirilmesi, ihtiyaç var ise asansör ile kata çıkartılması, ambalajların açılması ve eşyaların kurulum işlemlerinin tamamlanarak yerleştirilmesi, nakliye hizmetimizin son aşamasıdır. Sunduğumuz hizmetler ihtiyaç sahiplerinin onayları alındıktan sonra tamamlanmakta ve tüm eşya grupları personelimiz ve eşya sahipleri tarafından incelenerek bir aksaklık olup olmadığı kontrol edilmektedir. Aksi bildirilmemiş ise, personelimiz adresten ayrılmakta ve nakliye işlemi tamamen sonlandırılmaktadır.
Antalya Genç nakliyat asansörlü nakliyata lider konumdadır.evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat yaparken evden eve asansörünü kullanarak yapmaktadır.Asansörlü nakliyat GENÇ nakliyat için büyük önem taşımaktadır. GENÇ nakliyat müşteri memnuniyetini en ön seviyede tutarak kalitesini her geçen gün isbat etmiş bir nakliyat firmasıdır.

Antalya Ambalajlı Nakliyat

Ev eşyası taşırken ambalaja dikkat etmek gerekir,firmamız balonlu naylon ve sitrej filimlerle evden eve ambalaj yapar.eşya hasarını en ez seviyeye indirir.hatta şehirler arası nakliyat yaparken kullanmış olduğu ambalaj malzemeleri ile ön plana çıkmış kalitesini en yüksek seviyelere getirmiş bir nakliyat firmasıdır.Ambalajlı nakliyat denince Antalya gENÇ Nakliyat İlk akla gelen firmadır.

Antalya Sigortalı Nakliyat

Firmamız evden eve nakliyat yaparken ev eşyalarınızı sigorta yaparak taşımasını gerçekleştirir. Sigorta yol nakli sigortasıdır,yangın hırsızlık ve kazaya karşı sigortasını geçek anlamda anlaşmış olduğu sigorta şirketine yaptırarak taşımasını gerçekleştirir. Evden eve nakliyatta sigorta büyük önem taşır.

Antalya EVDEN eve

Antalya GENÇ nakliyat,evden eve şehir içi ve şehirler arası nakliyat yaparken,nakliyat işlerinin daha kaliteli hale gelmesi için evden eve araçları ambalaj malzemeleri özenle seçilerek nakliyat işlemi gerçekleşir. Kalitemizin bilincindeyiz. Kaliteli taşıma yapmak için önce personelimizi eğitiyoruz.Sonra işe başlamasını sağlıyoruz. Antalya evden eve nakliyat